DZIEŃ MISIA

Dzień Misia 2017

  1. listopada 2017 roku, jak co roku, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tradycyjnie uczniowie klas młodszych przynieśli do szkoły swoje ulubione maskotki. Każda z nich była inna i towarzyszyła dzieciom przez cały dzień zajęć szkolnych

Program artystyczny na tę okazję przygotowały dzieci z oddziału przedszkolnego wraz ze swoimi opiekunami. Na ten wyjątkowy występ przybyli rodzice i rodzeństwo małych aktorów. Dzieci przedstawiły zebranej publiczności, jak misie powinny obchodzić swoje urodziny. Zaprezentowały piosenki  o głównym bohaterze uroczystości , porywające do tańca starszych
i młodszych. Dopełnieniem przedstawienia była scenografia, która
z najmniejszymi detalami prezentowała wnętrze przedszkolnej sali. . Najprzyjemniejszą chwilą okazało się podsumowanie oficjalnej części, kiedy to pojawił się ogromny pluszowy miś, który obdarował wszystkich „małym co nieco”, czyli słodkim poczęstunkiem.. Występ dzieci został nagrodzony gromkimi brawami.

Ponadto dla uczniów klas młodszych przygotowano projekcję filmu pt. „Miś Paddington”. Później dzieci w barwnym korowodzie przemaszerowały po korytarzach szkoły w ślad za olbrzymim misiem, którego obecność skutecznie  wywoływała uśmiech na ich twarzach.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *