KONKURS OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

Święta sprzyjają kultywowaniu i podtrzymywaniu tradycji. W czasie poprzedzającym ich nadejście często, zwłaszcza w szkole, prowadzone są zajęcia, warsztaty, które mają na celu utrwalenie obyczajów, a tym samym wychowanie w duchu przywiązania do obrzędowości.

Mimo że konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną odbywa się w naszej świetlicy rokrocznie, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród uczniów, zwłaszcza z klas młodszych. Z wielkim zapałem i wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych wykonują prawdziwe arcydzieła.
W konkursowe szranki stanęło 30 osób. Wyłonienie zwycięzców było nie lada wyzwaniem, oceniano technikę, staranność wykonania i oryginalność. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy zostali obdarowani słodkim upominkiem.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *