„KOCHAM CIĘ POLSKO!” na 100-lecie odzyskania niepodległości.

Rok 2018 obfitował w liczne formy upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania niepodległości. To wyjątkowe wydarzenie było dla uczniów naszej szkoły inspiracją do zorganizowania warsztatów „Dobre, bo polskie”, przygotowania przedstawień, koncertów i prezentacji. W ten sposób nie tylko uczciliśmy to ważne święto, ale również poszerzyliśmy wiedzę na temat odrodzenia wolnej ojczyzny. Zwieńczeniem naszych działań stała się szkolna edycja programu „ KOCHAM CIĘ POLSKO!”

Zmagania konkursowe odbyły się w 2 kategoriach wiekowych i spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z dziedzin takich jak: kultura, literatura, historia, geografia i sport. Wszystkie rywalizujące drużyny wykazały się imponującą wiedzą i otrzymały nagrody z rąk pani Dyrektor Marii Lupy.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *