NA TROPIE BAJKOWYCH ZWIERZĄTEK

10 grudnia miało miejsce podsumowanie konkursu literacko – plastycznego „Na tropie bajkowych zwierzątek”. Uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej wysłuchali opowiadań ze zwierzątkami w roli głównej, następnie wykonali rysunek do wybranej przez siebie opowieści. Pierwszoklasiści ilustrowali historyjkę, druga klasa tworzyła komiks, zaś trzecia – ilustrowane opowiadanie. Ponadto dzieci otrzymały specjalne karty głośnego czytania, które przez kolejne trzy tygodnie mogły zapełnić naklejkami, pod warunkiem, że rodzic swoim podpisem potwierdził, że czytał dziecku przez minimum 10 minut.

Spośród pierwszoklasistów najlepszy okazał się Grzegorz Hasior (kl.1a), w drugiej klasie najciekawszy komiks stworzyła Julia Pawlik (kl. 2b), zaś wśród trzecioklasistów nagroda przypadła Julii Lachor. Przyznano również dwa wyróżnienia – dla Marzeny Krzak (kl.1a) oraz Mileny Jamer (kl. 2b). Laureaci, z rąk Pani Dyrektor Marii Lupy, otrzymali nagrody książkowe oraz maskotki, zaś wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni słodkimi upominkami wraz z książeczką.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *