DZIEŃ SERCA

W ostatnią niedzielę września przypada ustanowiony przez World Heart Federation Światowy Dzień Serca. We wtorek nasza szkoła włączyła się w obchody tego święta.  Szkolny Dzień Serca rozpoczęła audycja radiowa dostarczająca teoretycznej wiedzy. Korytarze zostały ozdobione pięknymi sercami zawierającymi praktyczne wskazówki o tym, jak o nie dbać, by było zdrowe i silne. Uczniowie założyli ubrania w kolorze czerwonym, a przerwy międzylekcyjne przeznaczyliśmy na solidną dawkę aktywności fizycznej, wspólnie ćwicząc w rytm muzyki na boisku szkolnym. Dopisywała słoneczna pogoda oraz wspaniałe humory. Po ćwiczeniach dzieci zostały poczęstowane zdrowymi warzywnymi przekąskami, pełnymi witamin.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *