DZIEŃ NAUCZYCIELA

 

 

14 października obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej, które uczciliśmy okolicznościowym występem. W tym roku przybrał on formę pokazu gatunków edukowanych zaprezentowanych w konwencji pół żartem, pół serio. P

Publiczność, złożona z pedagogów oraz zaproszonych gości, miała sposobność przyjrzeć się najpopularniejszym typom uczniowskim, ich charakterystycznemu stylowi bycia i ubierania. Pojawienie się na scenie kolejnych modeli było opatrzone ironicznym komentarzem prowadzących, co wywoływało komiczny efekt. Największe wrażenie na publiczności zrobił występ chłopców z oddziału przedszkolnego, którzy zaprezentowali fragment musicalu. Program artystyczny zwieńczyły okolicznościowe życzenia i wręczenie pamiątkowych laurek oraz kwiatów.

Na końcu głos zabrała Pani Dyrektor Maria Lupa, która podziękowała za wieloletnią pracę pedagogiczną paniom Zofii Pastuszak i Urszuli Bednarek – nauczycielkom odchodzącym na zasłużoną emeryturę.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *